Jesteśmy siostrami i założycielkami Przestrzeni Naturalnej Bliskości.

Różnimy się, nawet bardzo. To fakt. Nie tylko wiekiem, miejscem zamieszkania, zainteresowaniami, talentami i wyuczonymi zawodami. Jednak obie kochamy spędzać razem czas na zwykłej wsi. Dotykać bosymi stopami trawy i wygrzewać się pod polskim słońcem.

Przegadywać wszystko co się da, wprowadzając w drganie nerw błędny brzuszny. Na nowo odradzać naszą siostrzaną relację i więź. Uczyć się od siebie nawzajem. Opowiadać o najśmielszych planach. Choć przez chwilę czuć się jak małe dziewczynki, choć same mamy już własne dzieci.

Podczas takich zwykłych wakacji i pogawędek powstał projekt Zagrody 19. Usnuty na naszych wartościach i marzeniach. Współczesne czasy nas nie oszczędzają, dlatego postanowiłyśmy podarować Wam trochę naszego wakacyjnego świata. Zwykłych chwil, które na długo zostają w pamięci.


Wierzymy, że warto wypocząć na własnych zasadach. Kiedy nic nie musisz. Przeżyć kilka dni w zupełnej uważności i życzliwości. Zdystansować się. Nic nas nie wzmocni tak jak zwyczajny odpoczynek.


Napisz do nas

Michalina

współzałożycielka, konsultant, coach i mentor kryzysowy™️

W przestrzeni Zagrody 19 będę dbała o Wasz komfort podczas warsztatów rozwojowych i prowadziła coaching. Chętnie podzielę się wiedzą na temat współdziałania z małymi dziećmi i zapoznam z gotowymi narzędziami poprawiającymi jakość życia.

W codziennej pracy jako coach i konsultant kryzysowy towarzyszę moim klientom w zmianie i przekuwaniu gorszych chwil i kryzysów w sukces. Jestem fanką mindfulness, samorozwoju i świadomego rodzicielstwa. Pasję pisania realizuję na stronie miniaimania, a także współtworząc bloga Zagrody 19.


miniaimania

coaching kryzysowy

Magdalena

współzałożycielka, doktor biologii, edukatorka, kreatywna dusza

Na co dzień uczę języka hiszpańskiego on-line i prowadzę Inkubator Kijanek. Platformę dla kobiet pomagającą znaleźć własny rytm i sposób uczenia się. Uwielbiam przyrodę, książki i nowe wyzwania, a moją ogromną pasją jest rękodzieło.

W Zagrodach 19 będę prowadziła dla Was warsztaty, przeplatając tematykę natury i kreatywności.


Inkubator Kijanek

made by McDulka

Rodzice

nasze niezawodne wsparcie

Najwięksi fani projektu Zagrody 19 i nasi wierni kibicie.

Zajmują się wszystkim tym, co nie jest widoczne, ale bardzo ważne. Bez nich nie byłybyśmy w miejscu, w którym teraz jesteśmy.


parallax background

MASZ TYLKO JEDNO ŻYCIE, ALE JEŚLI PRZEŻYJESZ JE WŁAŚCIWIE, JEDNO ŻYCIE WYSTARCZA

Mae West

Nasze wartości


NATURA
ROZWÓJ
WSPÓŁDZIAŁANIE
JAKOŚĆ ŻYCIA
Zarezerwuj